Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Ütü/Çamaşır Yıkama
Hastanemizde yattığınız süre içerisinde siz veya refakatçınız, yıkanmasını/ütülenmesini istediğiniz çamaşırlar için çamaşırhane hizmetlerimizden belirli bir ücret karşılığında faydalanabilrsiniz.Bu konu ile ilgili olarak bölüm hasta danışmanınız ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

Ütü/Çamaşır Yıkama
Hastanemizde yattığınız süre içerisinde sizin veya refakatçınızın gazete/dergi ihtiyacı olduğunda, bölüm hasta danışmanınız ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

Oda Servisi
Yatan hastalarımıza doktorlarımızın öngördüğü menüler sunulmaktadır.

Güvenlik
Hastanelerimizde bulunan güvenlik odamızdan: binanın tüm cepheleri , giriş ve çıkışları, tıbbi birim girişleri güvenlik kameraları ile 24 saat izlenmektedir.Yataklı tedavi katlarındaki yangın kapılarımız elektronik olarak gözlenmekte , yanlış kullanımlarda güvenlik derhal devreye girmektedir. Hastane içinde ve çevresinde 24 saat 7 gün Güvenlik Görevlilerimiz bulunmaktadır. Kayıp ve çalıntı bildirimleri için Güvenlik Birimini arayabilirsiniz.

İbadethane
Sizin veya refakatçınızın ibadet talebi olduğu taktirde ibadethanemizden faydalanabilirler.

Randevu
24 saat açık olan randevu merkezimizden randevu alabilirsiniz. Anadolu Hastanesi Polikliniklerimizde resmi tatil ve pazar günleri dışında hafta içi 09:00-19:00, Cumartesi günü 09:00-15:00 saatleri arasında öğle tatili de dahil olmak üzere randevu verilmektedir. Randevu talebinizi (Gün, saat ve bölüm olarak) Anadolu Hastanesi için 0.366.212 78 78, Randevu saatinde hastanemize başvurduğunuzda bölüm hasta danışmanı ve bölüm hemşiresi size işlemler konusunda yardımcı olacaktır. Kontrol randevu tarihi ve saatiniz bölüm Hasta Danışmanı tarafından düzenlenecek ve size bildirilecektir.

Oda Konforu
Sizin/refakatçınızın rahatı bizim için ön plandadır. Hasta odalarımız rahat edebileceğiniz konforda tek kişilik, iki kişilik ve Doğum katı ile VIP katlarında bulunan suit odalardan oluşmaktadır. Her odamızda ayarlanabilir yataklarımız, televizyon , banyo/tuvalet, hemşire çağrı sistemi ve acil çağrı sistemi bulunmaktadır. Sizin veya Doktorunuzun talepleri doğrultusunda tek kişilik ve suit odalarda refakatçı kalabilmektedir. Hasta ve refakatçılarımızın yatak çarşafları, havluları , hergün düzenli olarak değiştirilmekte , oda, banyo, tuvalet temizliği hergün ve gerektiğinde daha sık temizlik alanında eğitim almış görevliler tarafından yapılmaktadır.

Tetkik Sonuçları
Laboratuvar, Radyoloji ve diğer tetkik sonuçlarınızı tetkik yaptırdıktan 1-2 saat sonra ilgili banko Hasta Danışmanından öğrenebilirsiniz. Çok özel tetkikler ise haftanın belirli günlerinde çalışıldığından detaylı bilgi için bölüm hasta bankolarından yardım alabilirsiniz

Kafeterya
ANADOLU Hastanesi'nde GİRİŞ katında bulunan Cafe'de, hasta,ziyaretçi,refakatçiler için her türlü kahvaltı çeşitleri, sandviç,salata,kek, poğaça ve sıcak-soğuk içecek servisi 24 saat 7 gün hizmetinize sunulmaktadır

Park Yeri
Olukbaşı'nda bulunan hastanemizin karşısında bulunan Sirkeli konağının bahçesi geniş bir park alanı olarak hasta ve ziyaretçilerimizin ücretsiz kullanımına sunulmuştur...

Hasta Danışmanları
Hasta Danışmanlarımız , hastane kapısından girdiğiniz andan itibaren , ihtiyaç duyduğunuz her konuda gerekli bilgilendirme ve yönlendirme için size yardımcı olacaklardır.


Sağlık Ekip İşidir

“ En yüce değer bilgi ve en üstün hizmet insana hizmettir ”